کارت پستال دعوت عروسی آنلاین با عکس و آهنگ

به نام خالق عشاق داماد عروس از دورترین فاصله ها به هم رسیدیم و تا اوج بودن با همیم بهای عشق چیست بجز عشق، به هم رسیدن یعنی آغاز با هم ماندن یعنی زندگی، زندگی با عشق یعنی کامیابی پایان هر رفتن رسیدن است، و ما اکنون به نقطه‌اي رسیده‌ایم که آغاز یک رفتن است،دراین آغاز همسفر ما باشید مکان: خیابان، تالار پذیرایی رز زمان: ۱ مرداد ۱۴۰۱

طراحی شده توسط محیا رضایی
کارت پستال دعوت عروسی آنلاین با عکس و آهنگ

کارت پستال دعوت عروسی

نمایش همه

در وبلاگ بخوانید

همه مطالب

متن، عکس نوشته، پیامک و ایده‌های خلاقانه را در وبلاگ دیجی‌پستال بخوانید

7 دلیل مهم برای استفاده از کارت عروسی دیجیتال

7 دلیل مهم برای استفاده از کارت عروسی دیجیتال

عقد و عروسی یکی از با اهمیت ترین رویدادهای زندگی هر انسانی است. نحوه پرپایی جشن ازدواج نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. کارت عروسی یکی از بخش‌های مهم در برپایی مراسم عروسی است. این روزها بیشتر زوج‌های خلاق دنبال کارت‌های دعوت جدید با طرح‌های خاص، به روز و متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید …
کارت عروسی آنلاین روش جدید دعوت از مهمانان

کارت عروسی آنلاین روش جدید دعوت از مهمانان

یکی از مقدماتی که برای برگزاری عروسی باید فراهم شود، تعیین محل برگزاری این مراسم و دعوت میهمانان به این مکان است. این دعوت با استفاده از کارت دعوت عروسی صورت می‌گیرد که در آن زمان، مکان، نحوه برگزاری مراسم و افراد دعوت شده نوشته می‌شود. چاپ و تهیه این کارت، یکی از مقدمات هزینه‌بر این مراسم است که می‌توان آن را با روش‌های بدون هزینه جایگزین کرد. گزینه­هایی همچون استفاده از کارت پستال دیجیتال برای دعوت عروسی می­تواند انتخابی مناسب باشد.

بیشتر بخوانید …
دیدگاه خود را ثبت کنید
امتیاز کلی: 5 از 5  |  تعداد رای: 2
5 ستاره
دیاناو عرسلان
۲۹ تیر ۲۱:۳۰
خیلی خوبه
5 ستاره
دیاناو عرسلان
۲۹ تیر ۲۱:۲۸
بعدز سختی به هم رسیدم دوستدارم جانم